De temperatuur op 16 januari 1932 lag tussen 5,2 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
11 juli » Muhammad Ali Bey al-Abid wordt president van Syrië.
18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
Trouwdag 28 november 1954
De temperatuur op 28 november 1954 lag tussen 6,0 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
14 januari » De Amerikaanse actrice, Marilyn Monroe treedt in het huwelijk met de honkballer Joe DiMaggio.
13 februari » Oprichting van de Cypriotische sportclub Apollon Limasol.
12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
22 juni » De Parker-Hulme zaak: in Christchurch (Nieuw-Zeeland) vindt op deze dag een moord plaats die voor die tijd wereldnieuws is: twee tienermeisjes, Pauline Parker en Juliet Hulme, vermoorden de moeder van een van beiden omdat die hun vriendschap in de weg staat (onderwerp van de film Heavenly Creatures uit 1994). Ze krijgen 5 jaar gevangenisstraf.
27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
16 augustus » In een kloof bij Farahzad, Iran komen minstens 2000 Islamitische pelgrims om na heftige regenval en de vloedgolf die daardoor ontstaat.
Dag van overlijden 25 oktober 2001
De temperatuur op 25 oktober 2001 lag tussen 8,3 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (39%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
3 maart » Ontslag van de Australische kardinaal Edward Idris Cassidy als president van de Pauselijke Raad ter bevordering van de Eenheid van de Christenen en benoeming van de Duitse kardinaal Walter Kasper tot zijn opvolger.
15 mei » Kosovo krijgt een grondwettelijk kader – geen grondwet – en blijft een protectoraat van de Verenigde Naties.
1 juni » In de Nepalese hoofdstad Kathmandu vindt een bloedig drama plaats waarbij onder andere koning Birendra de dood vindt in zijn paleis. De kroonprins Dipendra raakt in coma en sterft twee dagen later. Over de ware toedracht doen vele verhalen de ronde.
6 juni » Het Moldavisch voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn geschiedenis. De ploeg verliest in Göteborg met 6-0 van Zweden, onder meer door vier treffers van aanvaller Henrik Larsson.
29 juli » De Australische zwemmer Grant Hackett scherpt in Fukuoka het wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.34,56. Het oude record (14.41,66) stond sinds 24 augustus 1994 op naam van zijn Australische landgenoot Kieren Perkins.
15 oktober » Jennifer Capriati lost Martina Hingis na 73 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Amerikaanse moet die positie na drie weken alweer afstaan aan haar landgenote Lindsay Davenport.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Albert van Ommen, "Stamboom Van Ommen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-ommen-stamboom/I5203.php : benaderd 14 maart 2026), "Anna Bernardina van den Heiligenberg (1932-2001)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.