Stamboom Van Ommen » Geertje Hermanna Bredenhoff (1936-2001)

Persoonlijke gegevens Geertje Hermanna Bredenhoff 


Gezin van Geertje Hermanna Bredenhoff

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1958 te Gemeente Heerde, Gelderland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (Death of Spouse).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Hermanna Bredenhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Hermanna Bredenhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Hermanna Bredenhoff

Jan van Ommen
1866-1952

Geertje Hermanna Bredenhoff
1936-2001

1958
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 januari 1936 lag tussen 3,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
      • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
      • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
    • De temperatuur op 10 oktober 1958 lag tussen 12,5 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Verdrag van Rome treedt in werking.
      • 20 januari » President Marcos Pérez Jiménez van Venezuela slaat op de vlucht vanwege de opstand tegen zijn regime.
      • 24 mei » United Press en International News Service fuseren tot United Press International (UPI).
      • 29 mei » Het Ullevi-stadion in Göteborg, Zweden wordt geopend.
      • 21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
      • 15 december » Paus Johannes XXIII creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse aartsbisschop van Milaan Giovanni Battista Montini, de latere paus Paulus VI.
    • De temperatuur op 11 januari 2001 lag tussen -1,8 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » In het Zwitserse Bazel wordt het St. Jakob-Park officieel geopend: het grootse voetbalstadion van het land.
      • 1 april » In Joegoslavië wordt voormalig president Slobodan Milošević gearresteerd.
      • 23 april » Intel introduceert de Pentium 4-processor.
      • 6 juli » Opening van het Stade 7 Novembre in Radès, Tunesië.
      • 1 september » De 1-0 nederlaag van het Nederlands elftal in en tegen Ierland leidt uiteindelijk tot uitschakeling van het WK van 2002. De definitieve uitschakeling is 5 september. Voor het eerst in zestien jaar is Nederland niet van de partij op een eindtoernooi.
      • 23 oktober » Het Ierse Republikeinse Leger belooft zich te ontwapenen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bredenhoff


    De publicatie Stamboom Van Ommen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Albert van Ommen, "Stamboom Van Ommen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-ommen-stamboom/I2422.php : benaderd 8 januari 2026), "Geertje Hermanna Bredenhoff (1936-2001)".