Stamboom Van Ommen » Anna Hendrika Vinju (1855-????)

Persoonlijke gegevens Anna Hendrika Vinju 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1855 in Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.
  • Nationaliteit: Nederland.

Gezin van Anna Hendrika Vinju

Zij is getrouwd met Pieter Jacob Cohen.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1880 te Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Gebeurtenis (Death of Spouse).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Hendrika Vinju?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Hendrika Vinju

Anna Hendrika Vinju
1855-????

1880

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. de Vries Web Site, Rob de Vries, Anna Hendrika Vinju, 23 oktober 2014
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: de Vries Web Site
    Stamboom: Fam R de Vries2

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1880 lag rond de 13,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.

Over de familienaam Vinju

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vinju.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vinju.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vinju (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Ommen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Albert van Ommen, "Stamboom Van Ommen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-ommen-stamboom/I13503.php : benaderd 20 februari 2026), "Anna Hendrika Vinju (1855-????)".