Stamboom Van Loon » Gijsbertus Hoogenboom (1878-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Hoogenboom 

  • Hij is geboren in het jaar 1878 in Reeuwijk.

Gezin van Gijsbertus Hoogenboom

Hij is getrouwd met Daatje Cornelia Peschier.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1916 te Veur, hij was toen 38 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Hoogenboom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Veur BS Huwelijken, 1916, nummer 6

Over de familienaam Hoogenboom


De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Freek van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-loon-stamboom/I2849.php : benaderd 31 december 2025), "Gijsbertus Hoogenboom (1878-????)".