De temperatuur op 18 september 1959 lag tussen 3,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
29 mei » Onder de bietenakker van boer Boon in Slochteren boort de NAM aardgas aan.
19 september » Nikita Chroesjtsjov wordt de toegang tot Disneyland ontzegd.
10 november » In Londen wordt de Nederlandse Corine Rottschäfer gekroond tot miss World.
Dag van overlijden 5 oktober 2011
De temperatuur op 5 oktober 2011 lag tussen 15,7 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
8 januari » De Amerikaanse Democratische afgevaardigde Gabrielle Giffords wordt tijdens een politieke bijeenkomst in Tucson in de staat Arizona in het hoofd geschoten en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. Zes andere slachtoffers overlijden, waaronder John Roll, een hoge rechter.
10 april » Wielrenner Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix na een solo van 15 kilometer in de 'Hel van het Noorden'.
25 mei » Na 25 seizoenen presenteert Oprah Winfrey de laatste aflevering van The Oprah Winfrey Show op de Amerikaanse televisie.
28 mei » FC Barcelona wint de Champions League. In Wembley Stadium in Londen winnen zij met 3-1 in de finale van Manchester United FC. Edwin van der Sar speelt in deze wedstrijd zijn 601ste en laatste officiële wedstrijd in het betaalde voetbal.
27 juli » Zuid-Soedan wordt lid van de Afrikaanse Unie.
15 september » Een halfbroer van president Faure Eyadéma van Togo wordt veroordeeld tot twintig jaar cel, omdat hij in 2009 een staatsgreep zou hebben beraamd in het West-Afrikaanse land. Een tweede halfbroer van het staatshoofd kreeg twee jaar cel.
Dag van crematie 11 oktober 2011
De temperatuur op 11 oktober 2011 lag tussen 13,3 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » Bij een aanslag op een christelijke kerk in de Egyptische stad Alexandrië komen 21 mensen om het leven. Acht mensen raken gewond.
18 februari » Na 249 dagen verbreekt België het wereldrecord regeringsonderhandelen van Irak. Tienduizenden mensen doorheen het land vieren op cynische wijze het wereldrecord. Achteraf bleek dat er in Cambodja in 2003-2004 een langere formatieperiode was.
28 maart » De Portugese architect Eduardo Souto de Moura krijgt de Pritzker Prize voor architectuur.
2 mei » De Schot John Higgins wordt voor de vierde keer wereldkampioen snooker door in de finale de Engelsman Judd Trump met 18-15 te verslaan.
3 mei » De Verenigde Staten mogen onderdelen van een toekomstig verdedigingssysteem tegen raketten in het zuiden van Roemenië stationeren, aldus de Roemeense president Traian Basescu.
24 juli » Ondanks zijn strijd tegen kanker wil president Hugo Chávez van Venezuela zich beschikbaar stellen voor een nieuwe, zesjarige ambtstermijn, zegt hij tegen de krant Correo del Orinoco.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Freek van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-loon-stamboom/I13870.php : benaderd 8 maart 2026), "Jeanette Marie Charlotte Lejeune (1959-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.