Stamboom Van Loon » Cornelia Margaretha Borst (1935-2012)

Persoonlijke gegevens Cornelia Margaretha Borst 


Gezin van Cornelia Margaretha Borst

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd te Sassenheim.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Margaretha Borst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Margaretha Borst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Margaretha Borst


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 oktober 1935 was gemiddeld 4,5 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • De temperatuur op 24 april 2012 lag tussen 6,9 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 5,6 uur zonneschijn (39%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 29 januari » De Servische tennisser Novak Đoković verdedigt met succes zijn titel op de Australian Open. Hij verslaat de Spaanse tennisser Rafael Nadal in vijf sets: 5-7, 6-4, 6-2, 6-7(7) en 7-5.
      • 19 maart » President Hugo Chávez van Venezuela zegt dat een moordcomplot is ontdekt tegen Henrique Capriles, Chavez' rivaal bij de presidentsverkiezingen in oktober.
      • 21 april » Tussen station Amsterdam Centraal en Sloterdijk botsen twee treinen frontaal op elkaar. Er vallen zeker 136 gewonden en één dode.
      • 1 mei » De Belgische televisiezenders Ketnet en Canvas gaan uit elkaar.
      • 20 mei » Bij de tweede ronde van de presidentsverkiezingen in Servië verslaat Tomislav Nikolić van de nationalistische Servische Progressieve Partij onverwacht de zittende president Boris Tadić.
      • 20 november » De presidenten van DR Congo en Rwanda komen in Oeganda bijeen voor spoedoverleg om de groeiende spanningen tussen de beide landen een halt toe te roepen. Rebellen van de M23-beweging hebben Goma, de hoofdstad van de Oost-Congolese provincie Noord-Kivu, ingenomen en naar verluidt krijgt de beweging steun van Rwanda.
    • De temperatuur op 28 april 2012 lag tussen 8,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Het cruiseschip Costa Concordia loopt bij het eiland Isola del Giglio aan de grond.
      • 24 maart » Voetbalclub KSC Lokeren Oost-Vlaanderen wint, voor de eerste keer in zijn geschiedenis, de Beker van België door in de finale KV Kortrijk met 0-1 te verslaan.
      • 26 mei » Iker Casillas is na de oefeninterland tussen Spanje en Servië (2-0) de eerste doelman van een nationaal voetbalelftal die 73 keer de nul heeft weten te houden in een interland. De Spaanse goalie deelde het 'wereldrecord' van 72 'clean sheets' met Edwin van der Sar.
      • 4 juli » De handelsovereenkomst ter bestrijding van namaak (ACTA) wordt verworpen door het Europees Parlement.
      • 17 augustus » Opening van het Grand Stade Lille Métropole, de thuishaven van Lille OSC, in de agglomeratie van de Franse stad Rijsel (Lille).
      • 11 december » De centrumlinkse regeringscoalitie in Roemenië wint 60 procent van de stemmen bij de parlementsverkiezingen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Borst

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borst.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borst.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borst (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Van Loon is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Freek van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-loon-stamboom/I1213.php : benaderd 1 maart 2026), "Cornelia Margaretha Borst (1935-2012)".