De temperatuur op 24 november 1922 lag tussen 1,7 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
Dag van overlijden 9 september 2012
De temperatuur op 9 september 2012 lag tussen 9,1 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
18 januari » Het Engelstalige gedeelte van Wikipedia gaat 24 uur offline uit protest tegen het SOPA-wetsvoorstel in de Verenigde Staten.
24 mei » Opening van het Soweto Theatre, een theater dat 14 miljoen euro heeft gekost en staat in de beroemdste township van Zuid-Afrika.
23 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma waarschuwt de mijnbouwbedrijven dat ze hun licentie zullen verliezen als de werkomstandigheden in de mijnen niet snel worden verbeterd.
30 oktober » De orkaan Sandy trekt een spoor van verwoesting in de Caraïben, de Verenigde Staten en Canada. Er vallen tientallen doden en miljoenen mensen komen zonder stroom te zitten.
27 november » Het stoffelijk overschot van de Palestijnse leider Yasser Arafat wordt opgegraven om getest te worden op de aanwezigheid van polonium, omdat er hoge concentraties van deze radioactieve stof op zijn kleding zouden zijn gevonden.
5 december » Het vervoersschip Baltic Ace botst op de Noordzee tegen het containerschip Corvus J. Er zijn elf doden te betreuren maar verder vallen er geen gewonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Freek van Loon, "Stamboom Van Loon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-loon-stamboom/I11532.php : benaderd 15 maart 2026), "Cornelia Alida "Corrie" Meijer (1922-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.