Stamboom Van Loock » Maria op de Beeck (????-1664)

Persoonlijke gegevens Maria op de Beeck 

  • Zij is overleden op 3 augustus 1664 in O.L.V.Waver.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 februari 2013.

Gezin van Maria op de Beeck

Zij is getrouwd met Michael Lens.

Ze zijn in de kerk getrouwd voor 1621.


Kind(eren):

  1. Martinus Lens  1620-????
  2. Egidius Lens  ± 1623-1675
  3. Conelius Lens  1626-????
  4. Joannes Lens  1630-????
  5. Franciscus Lens  1631-1715 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria op de Beeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria op de Beeck

Maria op de Beeck
????-1664

< 1621

Michael Lens
????-1672

Martinus Lens
1620-????
Egidius Lens
± 1623-1675
Conelius Lens
1626-????
Joannes Lens
1630-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1664: Bron: Wikipedia
    • 12 maart » De kolonie New Jersey wordt gesticht.
    • 1 augustus » Het Ottomaanse Rijk wordt in de Slag bij Szentgotthárd verslagen door het Habsburgse leger, een gebeurtenis die zal resulteren in de Vrede van Vasvár.
    • 24 september » Peter Stuyvesant capituleert en draagt Nieuw-Amsterdam over aan de Engelsen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Op de Beeck


De publicatie Stamboom Van Loock is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bert M. D'hooge, "Stamboom Van Loock", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-loock-stamboom/I123.php : benaderd 3 januari 2026), "Maria op de Beeck (????-1664)".