Stamboom van Leeuwen » Margaret (Margriet) Lammers (1942-2012)

Persoonlijke gegevens Margaret (Margriet) Lammers 


Gezin van Margaret (Margriet) Lammers

Zij is getrouwd met Terry Dooley.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1966 te Crosby (Merseyside County-UK), zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaret (Margriet) Lammers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaret (Margriet) Lammers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Margaret (Margriet) Lammers

Voorouders (en nakomelingen) van Margaret (Margriet) Lammers

Margaret (Margriet) Lammers
1942-2012

Margaret (Margriet) Lammers

1966

Terry Dooley
1942-2010

Terry Dooley


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 april 1942 lag tussen 4,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: in Kamp Amersfoort worden 77 krijgsgevangen soldaten uit de Sovjet-Unie gefusilleerd.
      • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
      • 17 juli » Het eerste transport met Nederlandse joden komt aan in kamp Birkenau.
      • 9 augustus » Mahatma Gandhi wordt gearresteerd.
      • 26 november » Première van de film Casablanca in New York.
      • 4 december » De Verenigde Staten bombarderen voor het eerst het vasteland van Italië.
    • De temperatuur op 18 november 2012 lag tussen -1,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 30 maart » De gratis krant De Pers verschijnt voor de laatste keer.
      • 5 augustus » PSV wint de Johan Cruijff Schaal 2012 door Ajax met 4-2 te verslaan in Amsterdam.
      • 16 oktober » Bij een grote kunstroof worden in de Kunsthal Rotterdam zeven schilderijen van Pablo Picasso, Henri Matisse, Claude Monet (2), Paul Gauguin, Meijer de Haan en Lucian Freud gestolen.
      • 27 oktober » Bij een busongeval nabij Kerak in Jordanië laten vijf Belgen het leven en valt er een twaalftal gewonden. Een van de slachtoffers was schepen in Wommelgem.
      • 20 november » Opstandelingen van de Tutsi-rebellengroep M23 veroveren de Congolese stad Goma.
      • 26 november » In de Qatarese hoofdstad Doha start een conferentie van de Verenigde Naties over klimaatverandering.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lammers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lammers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lammers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lammers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom van Leeuwen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom van Leeuwen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-leeuwen_stamboom/I439.php : benaderd 28 januari 2026), "Margaret (Margriet) Lammers (1942-2012)".