Stamboom van Leeuwen » Hendrik van Leeuwen (1881-1958)

Persoonlijke gegevens Hendrik van Leeuwen 


Gezin van Hendrik van Leeuwen

Hij is getrouwd met Maaike de Weert.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1916 te Kerkwijk (Gl), hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Hendrik van Leeuwen

Beroep: Landbouwer
.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik van Leeuwen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van Leeuwen

Hendrik van Leeuwen
1881-1958

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 december 1881 lag rond de 0,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
      • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
      • 4 juni » De Brabantse Lijn, de spoorlijn die Tilburg met Nijmegen verbindt, wordt geopend.
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
    • De temperatuur op 7 september 1916 lag tussen 8,6 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • De temperatuur op 11 februari 1958 lag tussen 8,1 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
      • 14 maart » Prins Albert II van Monaco
      • 17 april » Expo '58 in Brussel opent haar deuren.
      • 7 mei » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Nederlands Guyana of Suriname tot Bisdom Paramaribo.
      • 9 september » Bisschopswijding van Joannes van Dodewaard, Nederlands bisschop-coadjutor van Haarlem.
      • 31 oktober » Definitief einde Gooische Stoomtram.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Leeuwen


    De publicatie Stamboom van Leeuwen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roelf Schrik, "Stamboom van Leeuwen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-leeuwen_stamboom/I168.php : benaderd 14 mei 2025), "Hendrik van Leeuwen (1881-1958)".