Van Hoven Stamboek » Bart Leenderts van Zetten (1711-????)

Persoonlijke gegevens Bart Leenderts van Zetten 


Gezin van Bart Leenderts van Zetten

Hij is getrouwd met Willemijn de Jongh.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1737/38 te Zoelen, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Zeeger van Zetten  1744-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bart Leenderts van Zetten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Bart Leenderts van Zetten

Bart Leenderts van Zetten
1711-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zetten


De publicatie Van Hoven Stamboek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Hoven, "Van Hoven Stamboek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-hoven-stamboek/I808.php : benaderd 26 januari 2026), "Bart Leenderts van Zetten (1711-????)".