Van Hoven Stamboek » Jan Kaaijk (1864-1909)

Persoonlijke gegevens Jan Kaaijk 

  • Hij is geboren in het jaar 1864 in Westzaan.
  • Hij is overleden in het jaar 1909, hij was toen 45 jaar oud.

Gezin van Jan Kaaijk

(1) Hij is getrouwd met Hendrica Margaretha Keizer.

Zij zijn getrouwd op 28 december 1905 te Amsterdam, hij was toen 41 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Iefje Slop.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1888 te Westzaan, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Alida Kaaijk  1888-????
  2. Pietertje Kaaijk  1890-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Kaaijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Kaaijk

Jan Kaaijk
1864-1909

(1) 1905
(2) 1888

Iefje Slop
1862-1919

Alida Kaaijk
1888-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 maart 1888 lag rond de 9,1 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean

Over de familienaam Kaaijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kaaijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kaaijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kaaijk (onder)zoekt.

De publicatie Van Hoven Stamboek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Hoven, "Van Hoven Stamboek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-hoven-stamboek/I1567.php : benaderd 17 maart 2026), "Jan Kaaijk (1864-1909)".