Van Hoof Tree » Cordelia Irene Feltmate (1888-1981)

Persoonlijke gegevens Cordelia Irene Feltmate 

Bron 1
  • Zij is geboren op 27 oktober 1888 in Whitehead, Guysborough Co., N.S., Canada.
  • Zij is overleden op 17 april 1981 in Chester, NS, zij was toen 92 jaar oud.
  • Zij is begraven in Brookside Cemetery, NS.

Gezin van Cordelia Irene Feltmate

Zij is getrouwd met Robert Lawrence Mosher.

Zij zijn getrouwd op 10 februari 1908 te Canso, NS, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Edith Cavell Mosher  1915-1916
  2. Pearl Anne Mosher  1918-1969

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cordelia Irene Feltmate?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cordelia Irene Feltmate

Cordelia Irene Feltmate
1888-1981

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geni World Family Tree, via https://www.myheritage.com/research/reco...
    Cordelia Irene Mosher (born Feltmate)Gender: FemaleBirth: Oct 27 1888Death: Apr 17 1981Ex-husband: Robert Lawrence MosherChildren: Lydia Juanita Miller (born Mosher)Charlotte Pearl (born Mosher), Lawson Harris Mosher, Edith Cavell (born Mosher), Pearl Anne Veinot (born Mosher), Vera (born Mosher)
    The Geni World Family Tree is found on www.Geni.com. Geni is owned and operated by MyHeritage.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1888 lag rond de 12,6 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
  • De temperatuur op 10 februari 1908 lag tussen 0.1 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 17 april 1981 lag tussen 1,3 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (76%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 12 januari » Zuid-Afrikaanse troepen vallen het zuiden van Angola binnen.
    • 24 juli » Israël en de PLO sluiten een bestand.
    • 1 december » Een Joegoslavische DC-9 botst tijdens het aanvliegen van Ajaccio Airport in Corsica op een berg. Alle 178 inzittenden komen om.
    • 11 december » Bloedbad van El Mozote: 900 dorpsbewoners worden door het leger van El Salvador uitgemoord.
    • 16 december » In Katowice in Polen wordt een opstand neergeslagen tegen de staat van beleg van het communistische regime. Negen mijnwerkers worden door de oproerpolitie doodgeschoten.
    • 19 december » Medische primeur in België: een zes maanden oude Zaïrese Siamese tweeling wordt van elkaar gescheiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Feltmate

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feltmate.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feltmate.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feltmate (onder)zoekt.

De publicatie Van Hoof Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
John Van Hoof, "Van Hoof Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-hoof-tree/I609739.php : benaderd 11 mei 2025), "Cordelia Irene Feltmate (1888-1981)".