Van Hoof Tree » Elisabeth van de Laeck (1743-1793)

Persoonlijke gegevens Elisabeth van de Laeck 

Bron 1

Gezin van Elisabeth van de Laeck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van de Laeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth van de Laeck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van de Laeck


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geni World Family Tree, via https://www.myheritage.com/research/coll...

      Elisabeth van de Laeck
      Gender: Female
      Birth: Oct 23 1743 - Mierlo, Noord-Brabant, Nederland
      Death: June 1 1793 - Mierlo, Noord-Brabant, Nederland
      Father: Martinus Norbertus van de Laeck
      Mother: Johanna Huybert Aert van Gansewinkel
      Siblings: Johanna van de Laeck, Huybertus van de Laeck, Simon van de Laeck, Godefridus van de Laeck, Petrus van de Laeck, Huyberdina van de Laeck, Hubertus van de Laeck, Anna Maria van de Laeck, Maria van de Laeck, Antonius van de Laeck

      The Geni World Family Tree is found on www.Geni.com. Geni is owned and operated by MyHeritage.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 oktober 1743 lag rond de 5,0 °C. Er was 24 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1743: Bron: Wikipedia
      • 9 september » Paus Benedictus XIV creëert 25 nieuwe kardinalen, onder wie de bisschop van Freising en latere prins-bisschop van Luik Johan Theodoor van Beieren
    • De temperatuur op 1 juni 1793 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1793: Bron: Wikipedia
      • 21 januari » Pruisen en Rusland verdelen Polen.
      • 1 februari » Frankrijk start een oorlog met het Verenigd Koninkrijk en Nederland.
      • 4 maart » George Washington wordt beëdigd voor een tweede termijn als 1e president van de Verenigde Staten.
      • 2 juni » De jakobijnen grijpen de macht in Frankrijk en zetten de girondijnen af. Begin van het Schrikbewind.
      • 1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
      • 10 augustus » Het Louvre in Parijs wordt als museum in gebruik genomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Laeck


    De publicatie Van Hoof Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    John Van Hoof, "Van Hoof Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-hoof-tree/I501237.php : benaderd 13 mei 2025), "Elisabeth van de Laeck (1743-1793)".