Stamboom Van Hercules » Pieter Kruijt (1890-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Kruijt 

  • Hij is geboren in het jaar 1890 in Brielle.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 september 2024.

Gezin van Pieter Kruijt

Hij is getrouwd met Anna Suzanna Gesina Verspoor.

Zij zijn getrouwd op 13 januari 1926 te Rotterdam, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Kruijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kruijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans van Hercules, "Stamboom Van Hercules", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-hercules-stamboom/I6811.php : benaderd 2 februari 2026), "Pieter Kruijt (1890-????)".