Stamboom Van Gestel » Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU) (1699-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU) 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1699.

Gezin van Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU)

Hij had een relatie met Maria Joanna LOBELLE.Bron 2


Kind(eren):

  1. Adrianus Marcau  1728-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU)

Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU)
1699-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geneanet-stamboom parthenon73 (https://gw.geneanet.org/parthenon73?n=marcau+marico+maricou&p=adrianus&oc=0)
  2. Geneanet-stamboom parthenon73 (https://gw.geneanet.org/parthenon73?n=marcau+marico+maricou&p=adrianus&oc=0)

Over de familienaam MARCAU (MARICO, MARICOU)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I5816.php : benaderd 10 januari 2026), "Adrianus MARCAU (MARICO, MARICOU) (1699-????)".