Stamboom Van Gestel » Petrus Ceelen (1863-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Ceelen 


Gezin van Petrus Ceelen

Hij is getrouwd met Maria Driessens.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1886 te Antwerpen, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Andreas Ceelen  1885-????
  2. Franciscus Ceelen  1887-????
  3. Charlotta Ceelen  1889-????
  4. Joanna Ceelen  1891-1893
  5. Gustavus Ceelen  1894-1895


Notities over Petrus Ceelen

Woonden aan de rozengang Nr2, sectie 2 te Antwerpen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Ceelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Ceelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Ceelen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1863 lag rond de 13,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
      • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
      • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
      • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
    • De temperatuur op 6 februari 1886 lag rond de -1,5 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ceelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ceelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ceelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ceelen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I426.php : benaderd 2 januari 2026), "Petrus Ceelen (1863-????)".