Stamboom Van Gestel » Cornelis Adriaan de Coninck

Persoonlijke gegevens Cornelis Adriaan de Coninck 

Bron 1

    Gezin van Cornelis Adriaan de Coninck

    Hij heeft/had een relatie met Mariken NN.Bron 2


    Kind(eren):

    1. Lysbeth Cornelis de Coninck  ± 1510-???? 

    Gebeurtenis (nomen).

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adriaan de Coninck?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adriaan de Coninck

    Cornelis Adriaan de Coninck
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Cornelis Adriaan de Coninck



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom degele (https://gw.geneanet.org/degele?n=de+coninck&p=lysbeth+cornelis&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom degele (https://gw.geneanet.org/degele?n=de+coninck&p=lysbeth+cornelis&oc=0)

    Over de familienaam De Coninck


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I2890.php : benaderd 12 januari 2026), "Cornelis Adriaan de Coninck".