Stamboom Van Gestel » Josephus Joannes Maria Peeters (1924-2017)

Persoonlijke gegevens Josephus Joannes Maria Peeters 

Bron 1

Gezin van Josephus Joannes Maria Peeters

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Joannes Maria Peeters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Joannes Maria Peeters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Joannes Maria Peeters

Josephus Joannes Maria Peeters
1924-2017


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom edebont (https://gw.geneanet.org/edebont?n=peeters&p=josephus+joannes+maria&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom edebont (https://gw.geneanet.org/edebont?n=peeters&p=josephus+joannes+maria&oc=0)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 april 1924 lag tussen 3,8 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
      • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
      • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
      • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • De temperatuur op 9 november 2017 lag tussen 6,2 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De Drentse Commissaris van de Koning Jacques Tichelaar dient zijn ontslag in. Een vertrouwensbreuk was ontstaan nadat bekend werd dat hij een omstreden opdracht aan zijn schoonzus gunde.
      • 29 april » De honderdste De Kwis met Brigitte Kaandorp als gast wordt "uitbundig" gevierd.
      • 30 april » Vitesse wint de KNVB Beker door een zege in de finale op AZ. Het is de eerste prijs die de club wint in hun 125-jarig bestaan.
      • 18 juni » In Portugal komen 62 mensen om bij een zeer grote bosbrand in Pedrógão Grande.
      • 20 juli » Uit protest tegen het regime van president Nicolás Maduro begint een landelijke staking in Venezuela.
      • 9 oktober » Een dag na de kwalificatie voor het WK voetbal 2018 worden de spelers van Egypte door president Abdul Fattah al-Sisi ontvangen. De voetballers krijgen ieder een bonus van 85.000 dollar (72.350 euro) voor het bereiken van de eindronde.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peeters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peeters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peeters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peeters (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I2389.php : benaderd 23 februari 2026), "Josephus Joannes Maria Peeters (1924-2017)".