Stamboom Van Gestel » Joanna PARMENTIER (1722-1789)

Persoonlijke gegevens Joanna PARMENTIER 

Bron 1

Gezin van Joanna PARMENTIER

Zij is getrouwd met Petrus Josephus vande Maele.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 15 augustus 1752 te Ingelmunster, zij was toen 29 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):


Gebeurtenis (nomen).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna PARMENTIER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna PARMENTIER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna PARMENTIER


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geneanet-stamboom blecluyse (https://gw.geneanet.org/blecluyse?n=van+de+maele&p=petrus+joseph+pieter&oc=0)
  2. Geneanet-stamboom jdebrabandere11 (https://gw.geneanet.org/jdebrabandere11?n=parmentier&p=maria+joanna&oc=2)
  3. Geneanet-stamboom jdebrabandere11 (https://gw.geneanet.org/jdebrabandere11?n=parmentier&p=maria+joanna&oc=2)
  4. Geneanet-stamboom blecluyse (https://gw.geneanet.org/blecluyse?n=van+de+maele&p=petrus+joseph+pieter&oc=0)
  5. Geneanet-stamboom jdebrabandere11 (https://gw.geneanet.org/jdebrabandere11?n=parmentier&p=maria+joanna&oc=2)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 december 1789 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
    • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
    • 3 augustus » Paus Pius VI creëert één nieuwe kardinaal.
    • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
    • 3 oktober » George Washington roept 26 november 1789 de eerste Thanksgiving Day in het bestaan van de Verenigde Staten uit.
    • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam PARMENTIER


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I2079.php : benaderd 13 januari 2026), "Joanna PARMENTIER (1722-1789)".