Stamboom Van Gestel » Anna Cornelissen

Persoonlijke gegevens Anna Cornelissen 

Bron 1

    Gezin van Anna Cornelissen

    Zij is getrouwd met Joannes Nuydens.Bron 2

    Zij zijn getrouwd op 14 februari 1639 te Gierle, Antwerpen, België.Bron 3


    Kind(eren):

    1. Cornelius Nuyens  1642-1706 

    Gebeurtenis (nomen).

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelissen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelissen

    Anna Cornelissen
    ????-

    1639

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Cornelissen



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geneanet-stamboom jdebonnaire (https://gw.geneanet.org/jdebonnaire?n=nuydens&p=cornelius&oc=0)
    2. Geneanet-stamboom jdebonnaire (https://gw.geneanet.org/jdebonnaire?n=nuydens&p=cornelius&oc=0)
    3. Geneanet-stamboom iverheyen (https://gw.geneanet.org/iverheyen?n=nuydens&p=joannes+gisberti&oc=0)

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Cornelissen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I1795.php : benaderd 12 januari 2026), "Anna Cornelissen".