Stamboom Van Gestel » Joanna van Laer

Persoonlijke gegevens Joanna van Laer 


    Gezin van Joanna van Laer

    Zij is getrouwd met Petrus van Deun.

    Zij zijn getrouwd op 8 februari 1684 te Turnhout.


    Kind(eren):

    1. Catharina van Deun  1696-1728 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna van Laer?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Joanna van Laer

    Joanna van Laer

    1684

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joanna van Laer



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Laer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Laer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Laer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Laer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frans Van Gestel, "Stamboom Van Gestel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gestel-stamboom/I1186.php : benaderd 10 januari 2026), "Joanna van Laer".