Stamboom Van Gelder » Maaijke Lena Grootenboer (1903-)

Persoonlijke gegevens Maaijke Lena Grootenboer 


Gezin van Maaijke Lena Grootenboer

Zij is getrouwd met Johannes van Genderen.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1929 te Sliedrecht, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maaijke Lena Grootenboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maaijke Lena Grootenboer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maaijke Lena Grootenboer

Jacoba Kroos
1840-1886

Maaijke Lena Grootenboer
1903-

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1903 lag tussen 10,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (19%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 12 november 1929 lag tussen 2,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 13,7 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
      • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
      • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 6 september 1969 lag tussen 9,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De student Jan Palach steekt zichzelf in brand op het Wenceslasplein in Praag uit protest tegen de teruggedraaide hervormingen van de Praagse Lente. Hij overlijdt drie dagen later aan zijn verwondingen.
      • 26 maart » Kerncentrale Dodewaard wordt in gebruik genomen. Koningin Juliana verricht de opening.
      • 13 april » Wielrenner Walter Godefroot wint Parijs-Roubaix.
      • 15 juni » Georges Pompidou wordt gekozen tot president van Frankrijk.
      • 9 augustus » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Haunted Mansion geopend.
      • 17 december » De Amerikaanse luchtmacht verklaart dat een onderzoek naar UFO's geen bewijs van het bestaan van buitenaardse ruimtevaartuigen heeft opgeleverd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Grootenboer


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten van Mourik, "Stamboom Van Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gelder-stamboom/I7255.php : benaderd 30 januari 2026), "Maaijke Lena Grootenboer (1903-)".