Stamboom Van Gelder » Jacoba Cornelia Grootenboer (1893-1964)

Persoonlijke gegevens Jacoba Cornelia Grootenboer 


Gezin van Jacoba Cornelia Grootenboer

Zij is getrouwd met Willem van der Sluis.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1919 te Willemstad, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Cornelia Grootenboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Cornelia Grootenboer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Cornelia Grootenboer

Jacoba Visser
1819-1892

Jacoba Cornelia Grootenboer
1893-1964

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 november 1893 lag rond de -1,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
      • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    • De temperatuur op 20 oktober 1919 lag tussen -0,9 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
    • De temperatuur op 29 november 1964 lag tussen -1,6 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
      • 14 maart » De rechtbank vindt Jack Ruby schuldig aan de moord op Lee Harvey Oswald.
      • 30 juni » In Amsterdam worden "Happenings" gehouden rond "Het Lieverdje"; het ontstaan van de provo's.
      • 2 augustus » Noord-Vietnam vuurt op een Amerikaans oorlogsschip in de Golf van Tonkin (het Tonkin-incident).
      • 1 december » President Lyndon B. Johnson en zijn adviseurs besluiten tot een tweefasenplan voor bombardementen op Vietnam.
      • 4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Grootenboer


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten van Mourik, "Stamboom Van Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gelder-stamboom/I5495.php : benaderd 30 januari 2026), "Jacoba Cornelia Grootenboer (1893-1964)".