Stamboom Van Gelder » Johanna Kramers (1862-1928)

Persoonlijke gegevens Johanna Kramers 

  • Zij is geboren in het jaar 1862 in Zevenbergen.
  • Zij is overleden op 1 augustus 1928 in Zevenbergen, zij was toen 66 jaar oud.
  • Een kind van Elias Kramers en Bastiaantje de Wit
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 april 2024.

Gezin van Johanna Kramers

Zij is getrouwd met Jacob Cornelis Vos.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1880 te Made en Drimmelen, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Eli Vos  1894-????
  2. Arie Vos  1901-1932

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Kramers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Kramers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Kramers

Arij de Wit
1784-1844
Elias Kramers
1826-1896

Johanna Kramers
1862-1928

1880
Eli Vos
1894-????
Arie Vos
1901-1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 november 1880 lag rond de 5,1 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 1 augustus 1928 lag tussen 9,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 20,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kramers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kramers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kramers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kramers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maarten van Mourik, "Stamboom Van Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gelder-stamboom/I5320.php : benaderd 3 februari 2026), "Johanna Kramers (1862-1928)".