Stamboom Van Gelder » Cornelis Baan (1826-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Baan 

  • Hij is geboren in het jaar 1826 in Purmerend.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2024.

Gezin van Cornelis Baan

Hij is getrouwd met Pieternella Grootenboer.

Zij zijn getrouwd op 19 april 1900 te Alkmaar, hij was toen 74 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Baan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Baan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten van Mourik, "Stamboom Van Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gelder-stamboom/I4812.php : benaderd 3 februari 2026), "Cornelis Baan (1826-????)".