Stamboom Van Gelder » Soetje Hendriksdr Knook (1711-> 1759)

Persoonlijke gegevens Soetje Hendriksdr Knook 


Gezin van Soetje Hendriksdr Knook

Zij is getrouwd met Joost Jansz Knook.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1734 te Fijnaart.


Kind(eren):

  1. Janneke Knook  1736-???? 
  2. Kaatje Knook  1752-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Soetje Hendriksdr Knook?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Soetje Hendriksdr Knook

Soetje Hendriksdr Knook
1711-> 1759

1734
Janneke Knook
1736-????
Kaatje Knook
1752-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Knook

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Knook.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Knook.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Knook (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten van Mourik, "Stamboom Van Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gelder-stamboom/I3041.php : benaderd 13 februari 2026), "Soetje Hendriksdr Knook (1711-> 1759)".