Stamboom Van Gelder » Kaatje Keijzer (1923-1996)

Persoonlijke gegevens Kaatje Keijzer 

  • Zij is geboren op 11 juli 1923.
  • Zij is overleden op 20 juni 1996, zij was toen 72 jaar oud.
  • Zij is begraven in Stellendam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 december 2023.

Gezin van Kaatje Keijzer

Zij is getrouwd met Maarten van Seters.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kaatje Keijzer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juli 1923 lag tussen 19,0 °C en 33,1 °C en was gemiddeld 25,8 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
  • De temperatuur op 20 juni 1996 lag tussen 7,3 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Curaçao krijgt beperkt zelfbestuur.
    • 29 februari » Een vliegtuigcrash in de Andes (Peru) kost aan 123 mensen het leven.
    • 18 mei » Judoka Mark Huizinga wint bij de EK judo in Den Haag de eerste van zijn vijf Europese titels.
    • 4 augustus » Het Nederlandse mannenvolleybalteam wint in Atlanta de olympische gouden medaille door in de finale Italië met 3-2 te verslaan.
    • 6 augustus » Ramones geven hun laatste optreden in Los Angeles.
    • 13 december » Kofi Annan wordt gekozen als secretaris-generaal van de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Keijzer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijzer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijzer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijzer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maarten van Mourik, "Stamboom Van Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-gelder-stamboom/I2660.php : benaderd 17 maart 2026), "Kaatje Keijzer (1923-1996)".