Stamboom van Es » Willem Cornelis Ligthart (1907-)

Persoonlijke gegevens Willem Cornelis Ligthart 

  • Hij is geboren in het jaar 1907 in Breda.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 oktober 2020.

Gezin van Willem Cornelis Ligthart

Hij is getrouwd met Cornelia Hendrika Gerdzen.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1936 te Rotterdam, hij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Cornelis Ligthart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ligthart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ligthart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ligthart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ligthart (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I9730.php : benaderd 28 februari 2026), "Willem Cornelis Ligthart (1907-)".