Stamboom van Es » Jacobus De Zwart (1893-1972)

Persoonlijke gegevens Jacobus De Zwart 


Gezin van Jacobus De Zwart

Hij is getrouwd met Cornelia Varkenvisser.

Zij zijn getrouwd op 12 maart 1914 te Katwijk, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacoba De Zwart  1914-1993
  2. Cornelis De Zwart  1915-1988 
  3. Gerrit De Zwart  1917-2004
  4. Adriana De Zwart  1918-2014 
  5. Jacobus De Zwart  1920-2003
  6. Aafje De Zwart  1923-2016 
  7. Marinus De Zwart  1924-2019

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus De Zwart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus De Zwart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus De Zwart

Jacoba Kleijn
1858-1907

Jacobus De Zwart
1893-1972

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 september 1893 lag rond de 11,0 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 12 maart 1914 lag tussen -0,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 6,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
      • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • De temperatuur op 27 november 1972 lag tussen 2,1 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Margrethe II wordt koningin van Denemarken na de dood van haar vader koning Frederik IX.
      • 4 juli » Noord- en Zuid-Korea starten onderhandelingen met als uiteindelijke doel de hereniging van Korea.
      • 23 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint opnieuw de Ronde van Frankrijk.
      • 1 september » In Reykjavik eindigt de match van de eeuw tussen Boris Spasski en Bobby Fischer, van wie de laatste zich de nieuwe wereldkampioen schaken mag noemen.
      • 19 december » Apollo 17, de laatste bemande vlucht naar de maan, komt terug op aarde.
      • 29 december » Eastern Airlines-vlucht 401 stort neer in de Florida Everglades.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Zwart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Zwart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Zwart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Zwart (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I8402.php : benaderd 18 februari 2026), "Jacobus De Zwart (1893-1972)".