Stamboom van Es » Claes Amaerszn De Wijmijle (± 1540-????)

Persoonlijke gegevens Claes Amaerszn De Wijmijle 

  • Hij is geboren rond 1540 in Aurichem ( Friesland ).

Gezin van Claes Amaerszn De Wijmijle

Hij is getrouwd met Annetgen Claesdr Paesman.

Zij zijn getrouwd voor 1565.


Kind(eren):

  1. Jacob Claeszn De Wijmijle  ± 1565-1622 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claes Amaerszn De Wijmijle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claes Amaerszn De Wijmijle

Claes Amaerszn De Wijmijle
± 1540-????

< 1565

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Wijmijle


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I8182.php : benaderd 1 januari 2026), "Claes Amaerszn De Wijmijle (± 1540-????)".