Stamboom van Es » Lijsbeth Jacobs Van Tethrode (± 1592-????)

Persoonlijke gegevens Lijsbeth Jacobs Van Tethrode 

  • Zij is geboren rond 1592 in Leiden.

Gezin van Lijsbeth Jacobs Van Tethrode

Zij is getrouwd met Pieter Simons Bink.

Toestemming voor het huwelijk is 4 december 1615 verkregen te Leiden.


Kind(eren):

  1. Jan Pieters Bink ( Binx )  ± 1620-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsbeth Jacobs Van Tethrode?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lijsbeth Jacobs Van Tethrode

Lijsbeth Jacobs Van Tethrode
± 1592-????


Pieter Simons Bink
± 1590-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Tethrode


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I7320.php : benaderd 2 januari 2026), "Lijsbeth Jacobs Van Tethrode (± 1592-????)".