Stamboom van Es » Maartje Van Den Oever (1691-1771)

Persoonlijke gegevens Maartje Van Den Oever 


Gezin van Maartje Van Den Oever

Zij is getrouwd met Gijsbert Bom.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1716 te Noordwijk aan Zee.


Kind(eren):

  1. Trijntje Bom  1717-1786 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Van Den Oever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Van Den Oever

Maartje Van Den Oever
1691-1771

1716

Gijsbert Bom
1693-1777

Trijntje Bom
1717-1786

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Den Oever


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I5637.php : benaderd 10 januari 2026), "Maartje Van Den Oever (1691-1771)".