Stamboom van Es » Aeltgen Heijndericx (1595-1659)

Persoonlijke gegevens Aeltgen Heijndericx 

  • Zij is geboren in het jaar 1595 in Streefkerk.
  • Zij is overleden in het jaar 1659 in Streefkerk, zij was toen 64 jaar oud.

Gezin van Aeltgen Heijndericx

Zij is getrouwd met Claes Claesz Van Es.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1617 te Streefkerk, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aeltgen Heijndericx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heijndericx


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I3171.php : benaderd 2 januari 2026), "Aeltgen Heijndericx (1595-1659)".