Stamboom van Es » Jacob Gerritsz Fijnvandraat (1873-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Gerritsz Fijnvandraat 

  • Hij is geboren in het jaar 1873 in Hardewijk.

Gezin van Jacob Gerritsz Fijnvandraat

Hij is getrouwd met Helena Hendrica Van Es.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1904 te Utrecht, hij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Gerritsz Fijnvandraat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Fijnvandraat


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I2592.php : benaderd 1 januari 2026), "Jacob Gerritsz Fijnvandraat (1873-????)".