Stamboom van Es » Anna van Heusden (1732-????)

Persoonlijke gegevens Anna van Heusden 

  • Ze werd gedoopt op 16 december 1732 in Leiden.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2023.

Gezin van Anna van Heusden

Zij is getrouwd met Lodewijk Lasschuijt.

Toestemming voor het huwelijk is 2 mei 1755 verkregen te Leiden.


Kind(eren):

  1. Johannes Lasschuijt  1756-< 1788 
  2. Maria Lasschuijt  1758-???? 
  3. Johanna Lasschuijt  1763-????
  4. Paulus Lasschuijt  1769-1857 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van Heusden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Heusden

Anna van Heusden
1732-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Heusden


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I14983.php : benaderd 3 januari 2026), "Anna van Heusden (1732-????)".