Stamboom van Es » Anna Bernardina Gertrud Engelkamp (1903-)

Persoonlijke gegevens Anna Bernardina Gertrud Engelkamp 

  • Zij is geboren in het jaar 1903 in Gladberk Butendorf.
    Butendorf is een district van Gladbeck in het district Recklinghausen in Noordrijn-Westfalen .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juni 2023.

Gezin van Anna Bernardina Gertrud Engelkamp

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis Van Der Kaaij.

Zij zijn getrouwd op 17 september 1930 te Leiden, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Bernardina Gertrud Engelkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Engelkamp


De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I13822.php : benaderd 11 januari 2026), "Anna Bernardina Gertrud Engelkamp (1903-)".