Stamboom van Es » Willem Van Delft (1873-1954)

Persoonlijke gegevens Willem Van Delft 


Gezin van Willem Van Delft

Hij is getrouwd met Anna Helena Wijnands.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1909 te Noordwijk, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Van Delft?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Van Delft

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Van Delft

Willem Star
1811-1893

Willem Van Delft
1873-1954

1909

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 februari 1873 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
      • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • De temperatuur op 14 oktober 1909 lag tussen 8,2 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 7,0 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
      • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
      • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 22 januari 1954 lag tussen -1,2 °C en 1,8 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
      • 27 juni » In Obninsk, Rusland, wordt de eerste energieproducerende kerncentrale opgestart.
      • 7 oktober » Encycliek Ad Sinarum Gentem van Paus Pius XII aan het Chinese volk over de supranationaliteit van de Kerk.
      • 1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.
      • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).
      • 15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1862 » Aleksander Kakowski, Pools kardinaal-aartsbisschop van Warschau († 1938)
    • 1867 » Casper Lingbeek, Nederlands priester en politicus († 1939)
    • 1875 » Františka Plamínková, Tsjechisch vrouwenkiesrechtactiviste en politica († 1942)
    • 1876 » Jan Prins, Nederlands dichter en vertaler († 1948)
    • 1878 » André Citroën, Frans autofabrikant († 1935)
    • 1880 » Gabriel Voisin, Frans luchtvaartpionier († 1973)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Delft


    De publicatie Stamboom van Es is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Van Es, "Stamboom van Es", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-es-stamboom/I1171.php : benaderd 23 februari 2026), "Willem Van Delft (1873-1954)".