Stamboom van Duijker » Claes W. v.d.Speck (1475-1528)

Persoonlijke gegevens Claes W. v.d.Speck 

  • Hij is geboren in het jaar 1475 in rijswijk.
  • Hij is overleden in het jaar 1528 in rijswijk, hij was toen 53 jaar oud.
  • Een kind van Willem Dz. v.d.Speck

Gezin van Claes W. v.d.Speck


Kind(eren):

  1. Jan Claesse v.d.Speck  1495-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claes W. v.d.Speck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Claes W. v.d.Speck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Claes W. v.d.Speck

Claes W. v.d.Speck
1475-1528



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam V.d.Speck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Duijker, "Stamboom van Duijker", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-duijker-stamboom/R496.php : benaderd 14 januari 2026), "Claes W. v.d.Speck (1475-1528)".