Genealogie van Dijk » Cornelis (Nelis) Bos (1930-2019)

Persoonlijke gegevens Cornelis (Nelis) Bos 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Cornelis (Nelis) Bos

Hij is getrouwd met Gre Noordam.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1957 te Hazerswoude, Z.H., hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis (Nelis) Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis (Nelis) Bos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis (Nelis) Bos

Cornelis (Nelis) Bos
1930-2019

1957

Gre Noordam
1933-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rudolf Buitelaar Web Site, Ruud Buitelaar, via https://www.myheritage.nl/profile-457604...
      <p>Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen</p>

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Rudolf Buitelaar Web Site

      Familiestamboom: 457604031-1
    2. Berling Web Site, Richard Berling, via https://www.myheritage.nl/profile-231485...
      <p>Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen</p>

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Berling Web Site

      Familiestamboom: 231485501-6
    3. Bos Web Site, Leendert Bos, via https://www.myheritage.nl/profile-373702...
      <p>Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen</p>

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Bos Web Site

      Familiestamboom: 373702861-1
    4. FamilySearch Stamboom
      <p>

      Cornelis Bos
      Geslacht: Man
      Geboorte: 29 mrt 1930 - Zoetermeer, Zuid-Holland, Netherlands
      Overlijden: 17 mrt 2019 - Krimpen aan den IJssel, Zuid-Holland, Netherlands
      Begrafenis: 23 mrt 2019 - Waddinxveen, Zuid-Holland, Netherlands
      Ouders: Pieter Bos, Johanna Pieternella Bos (geboren Sonneveld)
      Echtgenote: Grietje Bos (geboren Noordam)
      Broers/zusters: Wilhelmina van der Marel (geboren Bos), Pieter Bos, Jacobus Albertus Wilhelmus Bos, Rookje de Jong (geboren Bos), Marinus Bos, Johanna Pieternella Dogterom (geboren Bos)
        Aanvullende informatie:

      Roepnaam: Nelis

      </p>
      De FamilySearch Stamboom wordt gepubliceerd door MyHeritage onder licentie van FamilySearch International, de grootste genealogische organisatie in de wereld. FamilySearch is een nonprofit organisatie die gespnsord wordt door The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (Mormon Church).
    5. M.C Bos Zoetermeer, Marinus Cornelis (René) Bos, via https://www.myheritage.nl/profile-393428...
      <p>Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen</p>

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: M.C Bos Zoetermeer

      Familiestamboom: 393428671-1
    6. Van strijen Web Site, maureen Van Strijen, via https://www.myheritage.nl/profile-575564...
      <p>Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen</p>

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Van strijen Web Site

      Familiestamboom: 575564011-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 maart 1930 lag tussen 4,5 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • De temperatuur op 7 mei 1957 lag tussen -0,9 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 25 april » AFC Ajax neemt Johan Cruijff aan als lid. Een proefwedstrijd hoeft hij niet te spelen. Jeugdtrainer Jany van der Veen heeft hem in Betondorp in Amsterdam-Oost op straat zien voetballen en weet genoeg.
      • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
      • 17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
      • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bos (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie van Dijk is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.J. van Dijk, "Genealogie van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-dijk-genealogie/I501414.php : benaderd 19 februari 2026), "Cornelis (Nelis) Bos (1930-2019)".