Stamboom Van der Werff / Kooistra » Willem Roelofs Meulenkolk (1667-????)

Persoonlijke gegevens Willem Roelofs Meulenkolk 

Bron 1

Gezin van Willem Roelofs Meulenkolk

Hij is getrouwd met Jenken/Jenneken Mollenkolk.

Zij zijn getrouwd rond 1698.


Kind(eren):

  1. Jan Meulenkolk  1704-> 1760 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Roelofs Meulenkolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Roelofs Meulenkolk

Willem Roelofs Meulenkolk
1667-????

± 1698
Jan Meulenkolk
1704-> 1760

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Haverkamp Web Site, Johan Haverkamp, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV6Z...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Haverkamp Web Site

    Familiestamboom: 429802501-1

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

Over de familienaam Meulenkolk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I535296.php : benaderd 14 maart 2026), "Willem Roelofs Meulenkolk (1667-????)".