Stamboom Van der Werff / Kooistra » Jacoba Maria de Huur (1850-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Maria de Huur 

  • Zij is geboren in het jaar 1850.

Gezin van Jacoba Maria de Huur

Zij is getrouwd met Pieter Sebastiaan Tierolf.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1872 te Leiden, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Maria de Huur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Huur

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Huur.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Huur.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Huur (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I533658.php : benaderd 8 januari 2026), "Jacoba Maria de Huur (1850-????)".