Stamboom Van der Werff / Kooistra » Roelofje Liemburg (1891-1961)

Persoonlijke gegevens Roelofje Liemburg 

Bron 1

Gezin van Roelofje Liemburg

Zij is getrouwd met Hans Egberts Krikke.

Zij zijn getrouwd november 1911 te Recklinghausen (Dld), zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Harmen Harm Krikke  1912-1990
  2. Egbert Krikke  1913-1996
  3. Anna Krikke  1915-1975
  4. Bouke Krikke  1916-1970
  5. Catharinus Krikke  1919-1989
  6. Aaltje Krikke  1921-1998
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. Roelof Krikke  1933-1986

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelofje Liemburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelofje Liemburg

Roelofje Liemburg
1891-1961

1911
Egbert Krikke
1913-1996
Anna Krikke
1915-1975
Bouke Krikke
1916-1970
Aaltje Krikke
1921-1998
Roelof Krikke
1933-1986

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1891 lag rond de 9,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 26 november 1961 lag tussen -0,9 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De Verenigde Staten beëindigt alle diplomatieke relaties met Cuba.
    • 25 januari » President John F. Kennedy geeft een persconferentie. Dit is de eerste keer dat een presidentiële persconferentie live wordt uitgezonden op de televisie.
    • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
    • 31 mei » Oprichting van de Republiek van Zuid-Afrika.
    • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
    • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Liemburg

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Liemburg.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Liemburg.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Liemburg (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I533198.php : benaderd 20 januari 2026), "Roelofje Liemburg (1891-1961)".