Stamboom Van der Werff / Kooistra » Raymond Maurice Doughty (1913-1990)

Persoonlijke gegevens Raymond Maurice Doughty 

Bron 1
  • Hij is geboren op 10 oktober 1913 in Indiana, United States.
  • Woonachtig: Fayette, Indiana, Connersville.
  • Hij is overleden op 3 juni 1990 in Indiana, United States, hij was toen 76 jaar oud.
  • Hij is begraven in Forest Lawn Memory Gardens, Greenwood, Johnson, Indiana, United States of America.

Gezin van Raymond Maurice Doughty

Hij is getrouwd met Knierke (Clara) Lautenbach.

Zij zijn getrouwd op 6 januari 1935 te Marion, Indiana, United States, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Raymond Maurice Doughty?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1913 lag tussen 3,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 3 juni 1990 lag tussen 11,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 4 maart » De hervormingsgezinde kandidaten halen de beste resultaten bij verkiezingen in de Sovjetrepublieken Rusland, Wit-Rusland en Oekraïne.
    • 25 april » Violeta Barrios de Chamorro wordt in Managua beëdigd als presidente van Nicaragua.
    • 2 mei » Tijdens een ontmoeting in Kaapstad komen de Zuid-Afrikaanse president Frederik Willem de Klerk en Nelson Mandela overeen de Apartheid af te schaffen.
    • 16 juli » Bij een aardbeving op Luzon met een kracht van 7,8 op de schaal van Richter komen ongeveer 1600 mensen om het leven.
    • 1 december » In de Kanaaltunnel ontmoeten arbeiders uit het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk elkaar op veertig meter onder de zeebodem. Sinds de laatste ijstijd was er geen vaste verbinding meer geweest tussen het eiland Groot-Brittannië en het vasteland van Europa.
    • 11 december » De communistische autoriteiten in Albanië besluiten de oprichting van nieuwe politieke partijen toe te staan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Doughty

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Doughty.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Doughty.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Doughty (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I532698.php : benaderd 23 januari 2026), "Raymond Maurice Doughty (1913-1990)".