Stamboom Van der Werff / Kooistra » Mildred O'Connor (1920-2007)

Persoonlijke gegevens Mildred O'Connor 

Bron 1

Gezin van Mildred O'Connor

Zij is getrouwd met Warren A Reierson.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mildred O'Connor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1920 lag tussen -1,8 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
  • De temperatuur op 26 januari 2007 lag tussen -1,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Tijdens de bouw van de achtbaan Troy in Attractiepark Toverland stort een deel van de bouwconstructie in.
    • 2 april » Invoer van het rookverbod in openbare gelegenheden en op de werkvloer in Wales.
    • 26 mei » Club Brugge behaalt zijn tiende Beker van België.
    • 13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
    • 9 september » Sprintatleet Asafa Powell scherpt in Rieti zijn eigen wereldrecord (9,77) op de 100 meter aan tot 9,74.
    • 17 november » Nederlandse vertaling van Harry Potter deel 7 komt uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2005 » Rudi Falkenhagen (71), Nederlands acteur
  • 2006 » Pieter Terpstra (86), Nederlands schrijver en journalist
  • 2007 » Jean David Ichbiah (66), Frans computerwetenschapper, ontwierp de programmeertaal Ada
  • 2008 » George Habash (81), Palestijns kinderarts en activist-terrorist
  • 2008 » Janez Lenassi (80), Sloveens beeldhouwer
  • 2009 » Rik Van den Abbeele (94), Belgisch televisiepionier en -producer

Over de familienaam O'Connor

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam O'Connor.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over O'Connor.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam O'Connor (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I532097.php : benaderd 11 maart 2026), "Mildred O'Connor (1920-2007)".