Stamboom Van der Werff / Kooistra » Akke Winkler (1862-1950)

Persoonlijke gegevens Akke Winkler 

Bron 1

Gezin van Akke Winkler

Zij had een relatie met Lolke Suierveld.


Kind(eren):

  1. Luitzen Suierveld  1885-1954
  2. Lezientje Suierveld  1886-1946
  3. Janna Suierveld  1888-1923
  4. Pieter Suierveld  1889-1939
  5. Jan Suierveld  1891-1959 
  6. Douwe Suierveld  1895-1974
  7. Froukje Suierveld  1897-1986

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Akke Winkler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Akke Winkler

Akke Winkler
1862-1950


Jan Suierveld
1891-1959

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Wagenaar Web Site, Harm Theo Wagenaar, via https://www.myheritage.nl/person-1500009...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Wagenaar Web Site

    Familiestamboom: 468595841-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 december 1862 lag rond de 3,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
    • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
  • De temperatuur op 28 april 1950 lag tussen 3,8 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 10 januari » De Katholieke Arbeidersbeweging viert op feestelijke wijze haar 25-jarig bestaan.
    • 11 januari » In Italië valt het vijfde kabinet van de christendemocraat Alcide De Gasperi.
    • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
    • 25 juni » Noord-Korea valt Zuid-Korea binnen, dit is het begin van de Koreaanse Oorlog.
    • 16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
    • 19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1945 » Wim Heubel (34), Nederlands nationaalsocialistisch activist en SS-militair
  • 1949 » Aurora Quezon (61), first lady van de Filipijnen
  • 1949 » Chairil Anwar (26), Indonesisch dichter
  • 1949 » Felipe Buencamino III (29), Filipijns journalist en diplomaat
  • 1953 » Henk Alsem (50), Nederlands journalist, cameraman, cineast en documentairemaker
  • 1954 » Léon Jouhaux (74), Frans vakbondsleider en Nobelprijswinnaar

Over de familienaam Winkler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Winkler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Winkler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Winkler (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I527402.php : benaderd 27 januari 2026), "Akke Winkler (1862-1950)".