Stamboom Van der Werff / Kooistra » Pietje van der Let (1906-1989)

Persoonlijke gegevens Pietje van der Let 

Bron 1

Gezin van Pietje van der Let

Zij is getrouwd met Jan Kooitje.

Zij zijn getrouwd op 19 maart 1927 te Leeuwarden, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietje van der Let?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pietje van der Let

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pietje van der Let

Pietje van der Let
1906-1989

1927

Jan Kooitje
1900-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1906 lag tussen 9,8 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
  • De temperatuur op 19 maart 1927 lag tussen 2,7 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 23 augustus 1989 lag tussen 9,6 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 7 januari » De Colombiaanse regering en de guerrillabeweging M-19 beginnen geheime onderhandelingen.
    • 7 januari » Met het overlijden van keizer Hirohito (87) eindigt voor Japan de zogenaamde Showaperiode (periode van verlichte vrede). Hirohito's zoon, Akihito, wordt de nieuwe keizer en een nieuwe periode, de Heiseiperiode, begint op 8 januari.
    • 1 maart » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Delfín Sporting Club.
    • 4 mei » In de Verenigde Staten wordt Oliver North schuldig verklaard in het Iran-Contra-schandaal.
    • 23 augustus » In de Baltische staten vormen twee miljoen mensen een menselijke keten, de Baltische Weg, om herstel van de onafhankelijkheid te eisen.
    • 14 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Envigado Fútbol Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Josefa Llanes-Escoda, Filipijns maatschappelijk werkster, oorlogsheld en suffragette († 1945)
  • 1899 » Leo Strauss, Amerikaans filosoof († 1973)
  • 1900 » Willem Visser 't Hooft, Nederlands theoloog en eerste secretaris-generaal van de Wereldraad van Kerken († 1985)
  • 1905 » Abe Coleman, Pools-Amerikaans professioneel worstelaar († 2007)
  • 1914 » Francis Steinmetz, Nederlands militair († 2006)
  • 1914 » Marcel Kint, Belgisch wielrenner († 2002)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Let


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I526736.php : benaderd 22 januari 2026), "Pietje van der Let (1906-1989)".