Stamboom Van der Werff / Kooistra » Hendrik Cornelis Kruijt (1856-1952)

Persoonlijke gegevens Hendrik Cornelis Kruijt 

Bron 1

Gezin van Hendrik Cornelis Kruijt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Cornelis Kruijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Cornelis Kruijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Cornelis Kruijt

Arie Brenkman
1802-1867
Jan Kruijt
1825-1891

Hendrik Cornelis Kruijt
1856-1952


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Kruyt Web Site, Natascha Pascal Kruyt, via https://www.myheritage.nl/person-1500064...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Kruyt Web Site

    Familiestamboom: 761894841-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 oktober 1952 lag tussen 3,7 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,0 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Kees Broekman wint de eerste Nederlandse medaille tijdens Olympische Winterspelen.
    • 18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
    • 14 maart » Zoja Ivanova, Sovjet-Russisch/Kazachs atlete
    • 21 maart » Op de Waalsdorpervlakte wordt het doodvonnis van twee oorlogsmisdadigers, de Nederlander Andries Pieters en de Duitser Artur Albrecht, door een executiepeloton voltrokken.
    • 7 oktober » De streepjescode ofwel barcode werd officieel gepatenteerd.
    • 25 november » In Londen gaat het toneelstuk The Mousetrap van Agatha Christie in première. Het wordt tot op heden onafgebroken gespeeld, en is daarmee de langstlopende toneelvoorstelling ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kruijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I525922.php : benaderd 17 januari 2026), "Hendrik Cornelis Kruijt (1856-1952)".