Stamboom Van der Werff / Kooistra » Carolus Leheux (± 1740-1779)

Persoonlijke gegevens Carolus Leheux 

Bron 1

Gezin van Carolus Leheux

Hij is getrouwd met Nieske Thomas Bijlsma.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1760 te Lemmer.


Kind(eren):

  1. Swaantje Leheux  1761-????
  2. Thomas Leheux  1763-????
  3. Swaantje Leheux  1764-????
  4. Hendrikje Leheux  1765-????
  5. Jan Leheux  1767-????
  6. Jakob Leheux  1771-????
  7. Hendrik Carolus Leheux  1776-1838 
  8. Petrus Leheux  1778-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolus Leheux?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Carolus Leheux

Carolus Leheux
± 1740-1779

1760
Thomas Leheux
1763-????
Jan Leheux
1767-????
Jakob Leheux
1771-????
Petrus Leheux
1778-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1779 lag rond de 3,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen sneeuw. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
    • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
    • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
    • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leheux

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leheux.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leheux.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leheux (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I522902.php : benaderd 13 januari 2026), "Carolus Leheux (± 1740-1779)".