Stamboom Van der Werff / Kooistra » Anneke Castelein (1922-2016)

Persoonlijke gegevens Anneke Castelein 

Bron 1

Gezin van Anneke Castelein

Zij is getrouwd met Theunis van der Veen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anneke Castelein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anneke Castelein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anneke Castelein


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 april 1922 lag tussen 0,1 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 12 juni 2016 lag tussen 13,5 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 3 juni » Het Kosovaars voetbalelftal speelt haar eerste wedstrijd als FIFA- en UEFA-lid, een met 2-0 gewonnen oefeninterland tegen Faeröer.
    • 16 juli » Tienduizenden Venezolanen maken gebruik van een tijdelijke opening van de grens met Colombia om levensmiddelen, medicijnen en andere levensbenodigdheden in te slaan.
    • 7 augustus » In Afghanistan worden een Amerikaanse en een Australische hoogleraar ontvoerd.
    • 19 augustus » Duitsland wint het zesde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 26 augustus » De autoriteiten in Bolivia stellen drie leiders van de mijnwerkersvakbond in staat van beschuldiging voor de gewelddadige dood van de onderminister van Binnenlandse Zaken een dag eerder.
    • 16 december » In verschillende steden in Venezuela breken rellen uit. De bevolking is aan het plunderen geslagen bij gebrek aan geld om de boodschappen mee te betalen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1920 » John Paul Stevens, Amerikaans rechter († 2019)
  • 1921 » Marcos Moshinsky, Mexicaans natuurkundige († 2009)
  • 1922 » Hendrik de Waard, Nederlands natuurkundige († 2008)
  • 1923 » Sten Andersson, Zweeds sociaal-democratisch politicus († 2006)
  • 1924 » Leslie Phillips, Engels acteur
  • 1924 » Nina Foch, Amerikaans actrice († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Castelein


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van der Werff, "Stamboom Van der Werff / Kooistra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-werff-stamboom/I510002.php : benaderd 26 januari 2026), "Anneke Castelein (1922-2016)".